Titles you rated
Dr. ChampRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0