Titles you rated
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The Best of MeRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.0
BaltoRated ★ 3.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0