Titles you rated
Return to SenderRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Me and MeRated ★ 2.0
Sweet & SourRated ★ 1.0
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 2.5
The RitualRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5