Movies
Ratings
144
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
Unlocking SherlockRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 0.5