Titles you rated
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0