Titles you rated
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 1.5
PushRated ★ 3.5
3:10 to YumaRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 1.5
House of WaxRated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
1408Rated ★ 3.5
9Rated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0