Movies
Ratings
673
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Game NightRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Susanne Brink's ArirangRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 2.0