Series
Ratings
210
Jang Yeong SilRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Full House Take 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
I Have a LoverRated ★ 4.0