Movies
Ratings
374
ExhumaRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
LightyearRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 2.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0