Movies
Ratings
174
VeteranRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
DogmaRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0