Titles you rated
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Give Me FoodRated ★ 4.0- Foolish PrincesRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 0.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0