Series
Ratings
204- The FrogRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0