Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0