Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 4.0