Movies
Ratings
284
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 4.0