Titles you rated
The RevenantRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 1.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5