Movies
Ratings
445
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 1.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5