Titles you rated
All About My WifeRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
22 JulyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0