Titles you rated
The StrangersRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 4.0- Glittering HandsRated ★ 3.5
My Father's EmailsRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5