Movies
Ratings
589
BreathlessRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 1.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 3.0