Movies
Ratings
609
HurlyburlyRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 1.5
Tabloid TruthRated ★ 1.5
Gangster HighRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 1.5
Petty RomanceRated ★ 1.0
HerRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.5