Titles you rated
PrometheusRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 2.5
EliRated ★ 2.5
Mortal EnginesRated ★ 1.5
LifeRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 4.0
Overwatch Animated Short: Rise and ShineRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5