Titles you rated
MaleficentRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0