Titles you rated
POSERated ★ 5.0
RatchedRated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Political FeverRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Half Blue SkyRated ★ 3.5- Yube no Curry Ashita no PanRated ★ 5.0
POSERated ★ 5.0