Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
HeatRated ★ 5.0