Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
All of Us StrangersRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0