Movies
Ratings
235
The TreacherousRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
SuperchondriacRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Born To SingRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5