Movies
Ratings
111
Finding NemoRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5