Movies
Ratings
55
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5