Titles you rated
The Great EscapeRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Out of the DarkRated ★ 5.0
PathfinderRated ★ 3.0
Griff the InvisibleRated ★ 2.5
The Incredible Burt WonderstoneRated ★ 3.0
Troll HunterRated ★ 3.0
Ants in the PantsRated ★ 2.5
GoemonRated ★ 2.5
The ApartmentRated ★ 4.5
Meet the SpartansRated ★ 2.0
True LegendRated ★ 3.0