Titles you rated
Animal BabiesRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 2.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0