Movies
Ratings
17
Doctor StrangeRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0