Movies
Ratings
1614
ParasiteRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
UnstoppableRated ★ 1.5
IdolRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 1.5
KeepersRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.0
The Triplets of BellevilleRated ★ 1.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 2.5
Paris, je t'aimeRated ★ 0.5