Titles you rated
School of RockRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Ant BullyRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Golden HolidayRated ★ 1.0
Running ManRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
BeetlejuiceRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 1.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
BeanRated ★ 5.0