Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 4.0
The Perfect DateRated ★ 3.0
#realityhighRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Saving SantaRated ★ 2.0