Series
Ratings
24
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5