Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 0.5
Death NoteRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 0.5
District B13Rated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 0.5
The Coast GuardRated ★ 0.5
First BloodRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 1.0
Spy KidsRated ★ 0.5