Series
Ratings
22
Making a Murderer Season 1Rated ★ 2.5
The KeepersRated ★ 3.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
The StaircaseRated ★ 4.5
CheerRated ★ 5.0
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 4.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 3.0
Skam Season 4Rated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0
Skam Season 2Rated ★ 3.0
Skam Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 1.0
Good GirlsRated ★ 4.0