Movies
Ratings
82- A Seat at the TableRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
My punch drunk boxerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
UsRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
HerstoryRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5