Titles you rated
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
One Way TripRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Fathers and DaughtersRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 2.5
The FivesRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The KickRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0