Titles you rated
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 1.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 1.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0