Titles you rated
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0