Movies
Ratings
25
LimitlessRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Gentleman's AgreementRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 1.5
The HangoverRated ★ 5.0
Across the UniverseRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0