Movies
Ratings
306
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
StokerRated ★ 2.5
PietaRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Last SupperRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
The Broken Circle BreakdownRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0