Series
Ratings
31
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0