Titles you rated
The TyrantRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0