Movies
Ratings
353
WhiplashRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Thunder and the House of MagicRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 0.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
RangoRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
The SpiesRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0