Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0