Movies
Ratings
387- Holy PunchRated ★ 0.5
The Happy LifeRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5- The Running ActressRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.5
Celeb Five: Behind the CurtainRated ★ 2.5
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5
BraveRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.5
Once Upon A SnowmanRated ★ 3.0