Series
Ratings
205
Our BluesRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0